| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,7*13,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 27,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10mm
Za rupu : 9,7*13,5mm
Ukupna dužina : 27,5mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 3AA868243
Kataloški broj 24266
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




