| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 7,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : natur
Prečnik glave : 14mm
Za rupu : 7mm
Ukupna dužina : 7mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 5Z0853695, 191853231
Kataloški broj 24281
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu




