| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 6*12mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 6*12mm
Za rupu : 6,5mm
Ukupna dužina : 11,8mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 6K0823717
Kataloški broj 24353
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Volkswagen žabice za fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 535,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu




