| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 3,9*11,2mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,9mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7mm
Za rupu : 3,9*11,2mm
Ukupna dužina : 14,9mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703077449
Volkswagen Nr. : 251867299
Kataloški broj 24392
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu




