| Boja | Bež |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bež
Prečnik glave : 14mm
Za rupu : 8,8mm
Ukupna dužina : 12,1mm
Kom / pak : 10
Land Rover Nr.: MWX3136
Volkswagen Nr.: 3B0867334
Kataloški broj 24435
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu




