| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda |
| Dimenzije rupe | 15,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 13*32mm |
| Ukupna dužina ili visina | 36,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13*32mm
Za rupu : 15,5mm
Ukupna dužina : 36,3mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 4H0867260
Kataloški broj 24438
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Volkswagen univerzalni torx šraf za lim 4,8*19mm
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu




