| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Seat, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,2mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11,5*19,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 27,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,5×19,5 mm
Za rupu : 9,2mm
Visina : 27mm
Kom / pak : 5
Volkswagen Nr. : 3D0864851B41
Kataloški broj 24530
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu




