| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 4,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 24,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 24mm
Za rupu : 4mm
Ukupna dužina : 25mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 71472-96886
Kataloški broj 24742
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu




