| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8*10mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 8*10mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 07130702516
Land Rover Nr.: DYC500110
Kataloški broj 24745
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu




