“Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford Fiesta kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Ford, Volkswagen limene žabice za fiksiranje podkrila i izolacije haube” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 15,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15mm
Za rupu : 7,9mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51417325082
Kataloški broj 24748
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu




