| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,3*13mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 10*12mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 10x12mm
Za rupu : 9,3x13mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom / pak : 10
Hyundai, Kia Nr. : 87382 2W000
Kataloški broj 25056
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Rated 0 out of 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5111,00 рсд Dodaj u korpu




