| Boja | Plava |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai |
| Dimenzije rupe | 9*14mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 14*18mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : plava
Prečnik glave : 14x18mm
Za rupu : 9x14mm
Ukupna dužina : 15,8mm
Kom / pak : 10
Hyundai Nr. : 87756 D3000
Kataloški broj 25060
Related products
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Rated 0 out of 5111,00 рсд Dodaj u korpu




