| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Univerzalne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 12mm
Za rupu : 5,9mm
Ukupna dužina : 14mm
Kom / pak : 25
Volkswagen Nr. : –
Kataloški broj 25286
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Rated 0 out of 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiskiranje plastičnih obloga
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




