| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 19,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19mm
Prečnik osovine : 7,6mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom / pak : 10
Ford Nr.: 1639908
Kataloški broj 25748
Related products
-
Autobusi i kamioni
Ford univerzalne čepovi za obloge u vozilima
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




