| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Ukrasne lajsne unutrašnje, Univerzalne |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16mm
Za rupu : 6,7mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom / pak : 10
Honda Nr. : 90667-TC0-U01ZA
Kataloški broj 25841
Related products
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu




