| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 37,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 5,9mm
Ukupna dužina : 37mm
Kom / pak : 10
Fiat Nr. : 51934463
Kataloški broj 25918
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




