| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 9,5mm
Ukupna dužina : 19,6mm
Kom / pak : 10
Renault Nr.: 7703081127
Kataloški broj 26037
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot, Renault, Volvo auto žabice za fiksiranje podkrila i tepiha
Rated 0 out of 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




