| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 12,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 11,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 11,5mm
Za rupu : 12,4mm
Ukupna dužina : 25,4mm
Kom / pak : 10
Renault Nr. : 8200186255
Kataloški broj 26178
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Kangoo, Master, Trafic kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Rated 0 out of 579,00 рсд Dodaj u korpu




