| Boja | Siva |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 10*13mm |
| Namene žabica - kopči | Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 21,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : siva
Prečnik glave : 21mm
Prečnik tiple : 10*13,5mm
Ukupna dužina : 22,6mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 8200302291
Kataloški broj 29418
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Dacia, Mercedes, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 580,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Citroen, Dacia, Mini, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot, Renault, Volvo auto žabice za fiksiranje podkrila i tepiha
Rated 0 out of 582,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu




