| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 4,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 16,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 16mm
Prečnik osovine : 4,6mm
Ukupna dužina : 12,3mm
Kom / pak : 10
Ford Nr.: 1382744
Kataloški broj 30647
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 544,00 рсд Dodaj u korpu




