| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 12,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12mm
Za rupu : 7,3mm
Ukupna dužina : 20,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51718234698
Kataloški broj 32468
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




