| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 11,6*20,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Glava : 11,6*20,3mm
Za rupu : 7mm
Visina : 17mm
Kom/pak : 25
Fiat Nr.: 4315884
Kataloški broj 15850




