| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 6,8mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Za rupu : 6.8mm
Ukupna dužina : 17,7mm
Kom / pak : 25
Fiat Nr.: 7670683
Kataloški broj 15861





