| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 11*11mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Univerzalne |
| Prečnik glave | 15*15,4mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,7mm |
| Vrsta delova | Navrtke, matice |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Glava : 15*15,4mm
Za rupu : 11*11mm
Ukupna dužina : 13,7mm
Kom / pak : 25
Fiat Nr.: 46837757
Kataloški broj 15919
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu




