| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,2mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 25,2*29,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 25,2*29,7mm
Za rupu : 8,2mm
Visina : 16,8mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: –
Kataloški broj 15958
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu





