| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 20*35mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Glava : 20*35mm
Za rupu : 8,5mm
Visina : 13mm
Pak/kom : 10
BMW Nr.: 51138231130
Kataloški broj 15679
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 544,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




