| Boja | Braun |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : braun
Prečnik glave : 11*15mm
Za rupu : 10mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51477117532
Kataloški broj 15109
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Rated 0 out of 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 544,00 рсд Dodaj u korpu




