| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10mm
Za rupu : 7,5mm
Ukupna dužina : 11mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 51318150943
Kataloški broj 15106
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Rated 0 out of 595,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




