„Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford Transit kopče za krovni tapacir (nebo)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 10mm
Ukupna dužina : 13mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 51138124389
Kataloški broj 15105
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu




