| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Mini |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 10mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 21,2mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 07147141218
Kataloški broj 15104
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu




