| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom / pak : 25
BMW Nr. : 5141704641
Kataloški broj 15103
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




