| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 18,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18,5mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 25mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 51478243734
Kataloški broj 19640
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim
Rated 0 out of 540,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




