| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 36,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 7mm
Ukupna dužina : 36mm
Kom/pak : 10
BMW Nr. : 07147122913
Kataloški broj 15086
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Rated 0 out of 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu




