| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 63,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 63mm
Za rupu : 5mm
Visina : 17,2mm
Kom / pak : 2
BMW Nr. : 91666093
Kataloški broj 15074
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Mini univerzalne navrtke M5
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




