| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5,7mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 14*25mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14*25mm
Za rupu : 5,7mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51337008409
Kataloški broj 15070
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




