| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 4,5*4,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*18mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*18mm
Za rupu : 4,5*4,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 51138204858
Kataloški broj 15067
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu




