| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | BMW, Ford, Land Rover, Volvo |
| Dimenzije rupe | 9,8mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13/17,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 13/17,5mm
Za rupu : 9,8mm
Ukupna dužina : 19,6mm
Kom/pak : 10
BMW Nr.: 07131503417
Ford Nr.: W712417S300
Land Rover Nr.: EYC500120, EYC106710
Volvo Nr.: 8616645
Kataloški broj 15005
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Rated 0 out of 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Rated 0 out of 544,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Rated 0 out of 5110,00 рсд Dodaj u korpu




