| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Dacia, Peugeot, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 8*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 8*10mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 15.8mm
Kom/pak : 25
Citroen Nr.: 856540
Renault Nr.: 7703077111
Kataloški broj 15626
Related products
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Rated 0 out of 5122,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot kopče za fiksiranje obloge motora
Rated 0 out of 590,00 рсдOriginal price was: 90,00 рсд.68,00 рсдCurrent price is: 68,00 рсд. Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Rated 0 out of 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Rated 0 out of 530,00 рсд Dodaj u korpu





