| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 30,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 30mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: 386553S
Kataloški broj 15530
Related products
-
Autobusi i kamioni
Autobusi, Ford, kamioni kopče za tapacir
Rated 0 out of 5227,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford C-Max, Fiesta, Focus, Fusion žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




