| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12*20mm
Za rupu : 8*13mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W716352S300, 5270438
Opel Nr.: 1222281, 11610926
Kataloški broj 19320
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Opel, Seat, Volkswagen kopče za fiksiranje keder gume na vratima
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Rated 0 out of 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu




