| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Ford, GM, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 14*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14*20mm
Za rupu : 8*13mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: –
GM Nr.: 11518357
Kataloški broj 19322
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Opel, Renault kopče za tapacire na vratima
Rated 0 out of 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Rated 0 out of 594,00 рсд Dodaj u korpu




