| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | Mercedes |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 12,6*18,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 12,6*18,2mm
Prečnik osovine : 6,5mm
Ukupna dužina : 11,5mm
Kom/pak : 25
Mercedes Nr.: 0009902192
Kataloški broj 16155
Related products
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora
Rated 0 out of 542,00 рсд Dodaj u korpu





