| boja | Crna |
|---|---|
| brend automobila | Mercedes |
| namena | Tapaciri na vratima |
| precnik glave | 11,6mm |
| ukupna duzina | 18,8mm |
| vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
| dimenzije rupe | 8,0mm |
SKU
185008
Categories Auto žabice i kopče, Mercedes
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 11,6mm
Tipla : 7,7mm
Ukupna dužina : 18,8mm
Kom/pak : 10
Mercedes Nr.: 4639880278
Related products
-
Auto žabice i kopče
BMW žabica za fiksiranje bočnog stakla
Rated 0 out of 51.450,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat univerzalne tiple za šraf 4,2mm
Rated 0 out of 530,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne kopče za tapacir sa klinom
Rated 0 out of 548,00 рсд Dodaj u korpu




