| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler |
| Dimenzije rupe | 9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14,8mm
Prečnik osovine : 9,5mm
Ukupna dužina : 20,2mm
Kom/pak : 25
Chrysler Nr.: 6505292AA
Kataloški broj 15983
Related products
-
Autobusi i kamioni
Chrysler, Ford, GM auto žabice za tapacir
Rated 0 out of 578,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, GM auto žabice za fiksiranje izolacije na haubi
Rated 0 out of 5122,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 582,00 рсд Dodaj u korpu




