„Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora” has been added to your cart. Continue shopping
“Mercedes 190 kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,2mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom/pak : 25
Chrysler Nr.: MB566719
Kataloški broj 15537
Related products
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chrysler, Opel auto žabice za fiksiranje pragova
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Chrysler
Chrysler, Mercedes ML auto žabice za fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 5145,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Chrysler, Fiat Freemont, GM, Opel auto žabice za fiksiranje tapacira na vratima i podkrila
Rated 0 out of 5145,00 рсд Dodaj u korpu




