| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Daewoo, Opel |
| Dimenzije rupe | 5,6mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 28,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 28mm
Prečnik osovine : 5,6mm
Ukupna dužina : 16,5mm
Kom/pak : 10
Opel Nr.: 2208843
Kataloški broj 16240
Related products
-
Bmw - Mini Cooper
Audi, BMW, Ford, Mini, Opel, Volkswagen univerzalni šestougaoni limeni šraf sa podloškom 4,8mm
Rated 0 out of 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Rated 0 out of 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu





