| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Ford, Opel, Renault, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 2,4mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 5,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 10,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
186078
Categories Audi - Seat - Volkswagen, Chevrolet - Daewoo - Opel, Ford, Renault - Dacia
Tag 186078
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : sreberna
Prečnik glave : 5mm
Za rupu : 2,4mm
Ukupna dužina : 10mm
Pak/kom : 10
Ford Nr.: E642280S, 6028434
Opel Nr.: 90033713, 164361
Renault Nr.: 7703001123
Kataloški broj 19336
Related products
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Rated 0 out of 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Rated 0 out of 5120,00 рсд Dodaj u korpu




