| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 6*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 5*8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 5*8mm
Prečnik osovine : 6*12mm
Visina : 9,8mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077256
Kataloški broj 15636
Related products
-
Renault - Dacia
Renault clio kopče za fiksiranje instalacije
Rated 0 out of 5137,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Rated 0 out of 555,00 рсд Dodaj u korpu





