| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Dacia, Daewoo, Nissan, Opel, Renault |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7mm
Prečnik osovine : 8,2mm
Ukupna dužina : 14,7mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: 01515-00QAB
Opel Nr.: 91169793, 4413420
Renault Nr.: 7703072360
Kataloški broj 15394
Related products
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Rated 0 out of 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla
Rated 0 out of 527,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Rated 0 out of 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot nosač poluge od haube
Rated 0 out of 5100,00 рсд Dodaj u korpu





