| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 29,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 29,8mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Toyota Nr.: 90467-09006
Kataloški broj 16290
Related products
-
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Rated 0 out of 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje branika, podkrila
Rated 0 out of 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Rated 0 out of 554,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na vratima
Rated 0 out of 585,00 рсд Dodaj u korpu





